    УМБ Litheli Power Bank SE 20000 mAh, 45 W, 4А, Fast Charge U20BY09-0U000
    Производитель: Litheli Код товара: am-U20BY09
    Все о товаре
    Описание
    Характеристики
    Отзывы 0
    Вопросы0
    24
    Распродано
    Основные характеристики
    Ємність елемента живлення:
    Зарядка через USB:
    USB-C
    Потужність:
    45 Вт
    Тип товару:
    Повербанки та зарядні станції
    .Вес:
    510 г
    Курьер Новая Почта
    Курьер Новая Почта
    по тарифам перевозчика
    Новой почтой в отделения и почтоматы
    по тарифам перевозчика
    На карту На карту
    При получении При получении
    Оплата частями (Monobank) Оплата частями (Monobank)
    Товар подлежит возврату, если:
    • Товар не был в употреблении и не имеет следов использования: царапин, сколов, потертостей;
    • Товар полностью укомплектован и не нарушена целостность упаковки;
    • Сохранены все ярлыки и заводская маркировка.
    Подробнее об условиях возврата
    Бесплатная доставка
    Присоединяйся к сообществу экспертов в Телеграм
    Описание
    Опис УМБ Litheli Power Bank 20000 mAh, 45 W, 4А, Fast Charge:
    Пристрій з Li-ion акумулятором має високу вихідну потужність — до 45 Вт через порт USB-C. Завдяки підтримці технології Fast Charge, батарея гарантує швидке заряджання, щоб ваша техніка працювала безперервно!
    2-в-1: батарея та Power Bank нового покоління
    Ємність 20000 мАгод (74 Вт·год) забезпечує тривалу автономність: до 5 заряджань смартфона, майже повного заряджання ноутбука або кількох годин роботи садового інструменту. Водночас акумулятор заряджається через універсальний двонапрямний порт USB-C.
    Надійність та стиль в одному корпусі
    Характеристики:
    • мультиформатний Power Bank з функцією швидкого заряджання;
    • ємність – 20000 мАгод (74 Вт·год);
    • вихідна потужність – 45 Вт;
    • напруга – 20 В;
    • сила струму – 4 А;
    • кількість портів – 1 х USB-C;
    • діапазон робочих температур – 5-45°C;
    • матеріал корпусу – ABS-пластик;
    • розміри – 127.5 x 81.9 x 39.5 мм;
    • вага – 510 г.
    Характеристики
    Ємність елемента живлення
    Зарядка через USB
    USB-C
    Потужність
    45 Вт
    Тип товару
    Повербанки та зарядні станції
    .Вес
    Гарантия
    12 місяців
    Материал
    пластик
    Размер
    127.5 x 81.9 x 39.5 мм