    УМБ Litheli Power Bank SE 10000 mAh, 45 W, 2А, Fast Charge (U20BY10-0U000)
    Производитель: Litheli Код товара: am-U20BY10-0U000
    Все о товаре
    Описание
    Характеристики
    Отзывы 0
    Вопросы0
    24
    Есть в наличии
    Основные характеристики
    Ємність елемента живлення:
    Зарядка через USB:
    USB-C
    Потужність:
    45 Вт
    Тип товару:
    Повербанки та зарядні станції
    .Вес:
    400 г
    Курьер Новая Почта
    Курьер Новая Почта
    по тарифам перевозчика
    Новой почтой в отделения и почтоматы
    по тарифам перевозчика
    На карту На карту
    При получении При получении
    Оплата частями (Monobank) Оплата частями (Monobank)
    Товар подлежит возврату, если:
    • Товар не был в употреблении и не имеет следов использования: царапин, сколов, потертостей;
    • Товар полностью укомплектован и не нарушена целостность упаковки;
    • Сохранены все ярлыки и заводская маркировка.
    Подробнее об условиях возврата
    Заказать в одино нажатие
    Бесплатная доставка
    Присоединяйся к сообществу экспертов в Телеграм
    Описание
    Опис УМБ Litheli Power Bank 10000 mAh, 45 W, 2А, Fast Charge (U20BY10-0U000):
    Стабільне живлення на всі випадки життя
    Повербанк оснащений портом USB-C з вихідною потужністю до 45 Вт, забезпечуючи швидке заряджання сучасних пристроїв, включно з MacBook, iPad Pro та іншими енергоємними гаджетами. Водночас батарея заряджається через той самий порт без необхідності використання окремого зарядного пристрою.
    Універсальність у компактному форматі
    Корпус виконаний з удароміцного пластику, стійкого до подряпин та інших механічних пошкоджень. Розміри становлять лише 127.5 x 81.9 x 39.5 мм, а вага — 400 г, що робить пристрій ідеальним супутником у відрядженні, на дачі або в польових умовах.
    Характеристики:
    • універсальний Power Bank 2-в-1 з акумулятором Li-ion;
    • ємність – 10000 мАгод (37 Вт·год);
    • вихідна потужність – 45 Вт;
    • напруга – 20 В;
    • кількість портів – 1 х USB-C;
    • діапазон робочих температур – 5-45°C;
    • матеріал корпусу – пластик;
    • розміри – 127.5 x 81.9 x 39.5 мм;
    • вага – 400 г.
    Характеристики
    Ємність елемента живлення
    Зарядка через USB
    USB-C
    Потужність
    45 Вт
    Тип товару
    Повербанки та зарядні станції
    .Вес
    Гарантия
    12 місяців
    Материал
    пластик
    Размер
    127.5 x 81.9 x 39.5 мм